Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
TOTAL BODY
Nowość
09:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
PILATES
Sala 1
09:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula N.
PILATES
Sala 1
09:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula N.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Ż.
Gimnastyka Wyszczuplająca
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Ż.
YOGA TERAPEUTYCZNA
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.
PILATES
Sala 1
10:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula N.
TOTAL BODY
Nowość
10:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
TOTAL BODY
Sala 1
10:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
SUPER SYLWETKA
Sala 1
10:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
TURBO SPALANIE
Sala 1
10:30
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Kasia
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Sala 1
11:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
15:30
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola / Ania Dawidziuk
MOBILITY
Sala 1
16:30
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola / Ania Dawidziuk
JOGA
Sala 1
16:50
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Justyna
SUPER SYLWETKA
Sala 1
17:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Sala 1
17:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
STRETCHING Z ELEMENTAMI JOGI
Sala 1
17:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Cz.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
17:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
TURBO SPALANIE
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
BODY SHAPE
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
TURBO SPALANIE
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
SUPER SYLWETKA
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Cz.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
SUPER SYLWETKA
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Valeria
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
ZAJĘCIA Z TAŚMAMI PODWIESZANYM
Nowość
20:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Valeria
MOBILITY
Sala 1
20:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
JOGA
Sala 1
20:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.
PILATES
Sala 1
20:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Valeria
YOGA TERAPEUTYCZNA
Sala 1
20:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.

Poniedziałek

  • TOTAL BODY
    09:00
  • PILATES
    10:00
  • SUPER SYLWETKA
    17:00
  • ZDROWY KRĘGOSŁUP
    18:00
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    19:00
  • ZAJĘCIA Z TAŚMAMI PODWIESZANYM
    20:00

Wtorek

  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    09:15
  • JOGA
    16:50
  • TURBO SPALANIE
    18:00
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    19:00
  • MOBILITY
    20:00

Środa

  • PILATES
    09:00
  • TOTAL BODY
    10:00
  • ZDROWY KRĘGOSŁUP
    17:00
  • BODY SHAPE
    18:00
  • SUPER SYLWETKA
    19:00
  • JOGA
    20:00

Czwartek

  • Gimnastyka Wyszczuplająca
    09:15
  • STRETCHING Z ELEMENTAMI JOGI
    17:00
  • TURBO SPALANIE
    18:00
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    19:00
  • PILATES
    20:00

Piątek

  • PILATES
    09:00
  • TOTAL BODY
    10:00
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    17:00
  • SUPER SYLWETKA
    18:00
  • ZDROWY KRĘGOSŁUP
    19:00
  • YOGA TERAPEUTYCZNA
    20:00

Sobota

  • YOGA TERAPEUTYCZNA
    09:15
  • TURBO SPALANIE
    10:30

Niedziela

  • SUPER SYLWETKA
    10:00
  • ZDROWY KRĘGOSŁUP
    11:00
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    15:30
  • MOBILITY
    16:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
09:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
Nowość
10:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
Sala 1
10:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola

Poniedziałek

  • Ola
    09:00

Środa

  • Ola
    10:00

Piątek

  • Ola
    10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
16:30
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola / Ania Dawidziuk
Sala 1
20:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola

Wtorek

  • Ola
    20:00

Niedziela

  • Ola / Ania Dawidziuk
    16:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
10:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
17:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.

Poniedziałek

  • Iwona G.
    17:00

Środa

  • Iwona G.
    19:00

Piątek

  • Iwona G.
    18:00

Niedziela

  • Iwona G.
    10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
20:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Valeria

Poniedziałek

  • Valeria
    20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Ż.
Sala 1
15:30
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola / Ania Dawidziuk
Sala 1
17:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Cz.
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Valeria

Poniedziałek

  • Ania Cz.
    19:00

Wtorek

  • Edyta Ż.
    09:15
  • Ola
    19:00

Czwartek

  • Valeria
    19:00

Piątek

  • Iwona G.
    17:00

Niedziela

  • Ola / Ania Dawidziuk
    15:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
16:50
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Justyna

Wtorek

  • Justyna
    16:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
11:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
17:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.

Poniedziałek

  • Iwona G.
    18:00

Środa

  • Iwona G.
    17:00

Piątek

  • Iwona G.
    19:00

Niedziela

  • Iwona G.
    11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula N.
Sala 1
09:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula N.
Sala 1
10:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula N.
Sala 1
20:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Valeria

Poniedziałek

  • Ula N.
    10:00

Środa

  • Ula N.
    09:00

Czwartek

  • Valeria
    20:00

Piątek

  • Ula N.
    09:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
10:30
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Kasia
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.

Wtorek

  • Ola
    18:00

Czwartek

  • Iwona G.
    18:00

Sobota

  • Kasia
    10:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.
Sala 1
20:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.

Piątek

  • Agnieszka T.
    20:00

Sobota

  • Agnieszka T.
    09:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Ż.

Czwartek

  • Edyta Ż.
    09:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
20:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.

Środa

  • Agnieszka T.
    20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.

Środa

  • Iwona G.
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Cz.

Czwartek

  • Ania Cz.
    17:00