PON-PT: 06:30-22:30  ·  SOB: 08:00-20:00  ·  NIE: 09:00-18:00 KONTAKT: 517 850 906     
Menu

Siłownia

Paweł

Paweł

Emilia

Emilia

Piotr S.

Piotr S.

Marek

Marek

Ania C.

Ania C.

Ania D.

Ania D.

Edyta

Edyta

Marta

Marta

Janetta

Janetta

 • Paweł
 • Emilia
 • Piotr S.
 • Marek
 • Ania C.
 • Ania D.
 • Edyta
 • Marta
 • Janetta
 • Paweł

  Paweł Pruszyński od 2015 r. pracuje w Fitness Klubie Multifit. Od 2013 r. pełni służbę w Państwowej Straży Pożarnej, obecnie na stanowisku kierownika sekcji kwatermistrzowsko-technicznej. Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, Politechniki Białostockiej, Universidade da Beira Interior w Portugalii, Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Ukończył kolejno studia na kierunkach: Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego, Informatyka, Computer Science, Automatyka i Robotyka. Poza bogatym wykształceniem ukończył wiele kursów sportowych: instruktora kulturystyki, fitness, dietetyki, suplementacji i trenera personalnego. Na siłowni trenuje od kilkunastu lat, sporty siłowe są jego pasją. Zawsze obecny na wydarzeniach i targach sportowych związanych z branżą fitness, kulturystyką i sportami walki. Należy do Tytan Team - drużyny mistrzów świata Bench Press, czynny zawodnik na zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Na swoim koncie posiada wiele pucharów, medali, statuetek i dyplomów z mistrzostw Polski, Europy i Świata. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, optymalnie dobierając trening, dietę i suplementację. Jego motto jest ściśle związane z pracą, którą wykonuje: „Sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału” - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.”
 • Emilia

  Jest fanką kształtowania sylwetki poprzez trening siłowy i zdrowego stylu życia. Przekonana jest, że dbanie o sylwetkę to też trening umysłu, walka ze słabościami, z niezdrowymi nawykami. Swoją wieloletnią pasję zdobywania praktycznej wiedzy jak umiejętnie, bezpiecznie trenować, uzupełniła kursami m.in. Trenera personalnego w Akademii Kulturystyki, Fitness i Trójboju siłowego w Warszawie. Do klubu Multifit wprowadziła swoje autorskie zajęcia siłowe MultiWorkout, które kieruje zarówno do Pań jak i do Panów, dla osób początkujących jak i zaawansowanych, gdyż ćwiczenia można wykonywać w dopasowanej dla siebie intensywności z dopasowanym ciężarem. "Możesz więcej niż Ci się wydaje!"
 • Piotr S.

  Instruktor Medycznego Treningu Terapeutycznego Międzynarodowej Akademii Edukacji Medycznej, absolwent Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego, instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji kulturystyka, masażysta oraz terapeuta manualny. Posiada ponad 13 letni staż treningowy i sam na sobie poczuł jak kontuzja potrafi wyłączyć człowieka z aktywności fizycznej. Zwolennik Holistycznego podejścia do ciała ludzkiego, oraz ciągłej edukacji i samodoskonalenia. Trening osób z bólem kręgosłupa, dysfunkcją stawów jak i różnymi jednostki chorobowymi jest dla Piotra źródłem satysfakcji i motywacji . Jego Motto to: Ból i choroby nie są przeszkodą, a WSKAZANIEM do celowej i przemyślanej aktywności fizycznej.
 • Marek

  Instruktor ćwiczeń siłowych Pracę w Fitness Klubie Multifit rozpoczął w 2005 roku. Ukończył kurs instruktora rekreacji ruchowej i fitness o specjalności: ćwiczenia siłowe. Instruktor samoobrony, adept i pasjonat również wschodnich sztuk walki. Kocha pracę z ludźmi - komunikatywny, zawsze uśmiechnięty, w łatwy sposób nawiązuje kontakty i szybko zjednuje sobie sympatię klientów. Pełen zapału i energii, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy skutecznie pomaga swoim podopiecznym w zdobyciu upragnionego celu. Jego motto: ''Trening to wyzwanie, które zawsze kończy się sukcesem''.
 • Ania C.

  Absolwentka Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Instruktor fitness ze specjalnością aerobik. Fitness to jej pasja i sposób na równowagę życiową. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w wieku 10 lat od tańca nowoczesnego, potem był taniec towarzyski, balet, w międzyczasie lekkoatletyka, jednak największą pasją okazał się aerobik. Swoje doświadczenie instruktorskie zdobyła na licznych konwencjach, warsztatach i szkoleniach. Specjalizuje się zarówno w dynamicznych jak i spokojnych formach aerobiku. Prowadzenie zajęć - podczas których zaraża klientów swoją energią i uśmiechem - daje jej wiele satysfakcji. Szczególną uwagę przywiązuję do prawidłowej techniki i zasad wykonywania ćwiczeń. Profesjonalizm, dokładność, optymizm i motto: ''Daj z siebie wszystko'' towarzyszą jej na co dzień.
 • Ania D.

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w różnych formach gimnastyki od 1999 r., w Fitness Klubie Multifit od 2002 r., uczestnik wielu szkoleń i warsztatów Szkół Fitness: Reebok University, IFAA, Open Mind Health and Fitness Idea, Inka Szymański, Euro Fitness School. Niezwykle wszechstronna, prowadzi wiele różnych rodzajów zajęć - step, Reebok Bar, Body Sculpt, Body Art., Pilates, zajęcia z piłkami i wiele innych. Bardzo wysoko oceniana i lubiana przez klientów za swój profesjonalizm i entuzjazm. Prowadząc intensywne zajęcia potrafi doskonale uwolnić pokłady drzemiącej w nas energii.
 • Edyta

  Instruktor fitness / ćwiczeń siłowych Pracę w fitness klubach jako instruktor fitness / ćwiczeń siłowych rozpoczęła 8 lat temu. Ukończyła szkolenia i warsztaty w liczących się szkołach fitnessu w Polsce: Open Mind Health, Inka Szymański, Reebok University. Dysponując dużym doświadczeniem, nieustannie podnosi swój poziom kwalifikacji - obecnie doskonali znajomość Pilates. Praca instruktora fitness / ćwiczeń siłowych jest jej pasją życiową. Kocha pracę z ludźmi, swoją energię stara się przekazywać każdemu ćwiczącemu, mobilizując do dobrej dawki wysiłku. W treningach personalnych pomaga zrzucić zbędne kilogramy, ujędrnić i wymodelować sylwetkę, a także uzyskać dobre samopoczucie.
 • Marta

  Instruktor tańca, tancerka, animatorka imprez, choreograf, absolwentka Bezpieczeństwa Narodowego w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku, właścicielka firmy "AtraM". Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat od rytmiki i baletu. W szkole podstawowej zauroczyła się tańcem towarzyskim oraz pływaniem. Trenowała taniec współczesny w Klubie "Kalina" i zaczęła swoje pierwsze występy na koncertach, ogólnopolskiej imprezie rozrywkowo-medialnej WOŚP oraz udział w teledyskach. Przełomowym momentem okazało się dołączenie do zespołu "ATOM" Cheerleaders - wielokrotnych finalistek turniejów i mistrzostw Cheerleaders Polski i Europy. Uczestniczyła w wielu konwencjach fitness w Polsce, Anglii i USA oraz warsztatach Sexy Dance w Szkole OMR. Tworzyła choreografię na koncerty oraz inne imprezy okolicznościowe. Od 2011 roku instruktor Zumby a od 2015 roku instruktor Salsation. W dalszym ciągu szkoli się i uczestniczy w wielu warsztatach tanecznych. Kocha taniec - to jej wieczna pasja - muzykę i ludzi.
 • Janetta

  Absolwentka Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, od ponad 20 lat aktywnie związana z tematyką zagadnień dietetycznych oraz różnorodnymi formami aktywności fizycznej. Poprzez regularny udział w specjalistycznych szkoleniach / konferencjach naukowych stale poszerza swoją znajomość z zakresu psychodietetyki. Na co dzień prowadzi konsultacje w swoim Klubie Fitness Pretty Woman przy ul. Żeromskiego 1A lok. 8U.
 • Paweł
 • Emilia
 • Piotr S.
 • Marek
 • Ania C.
 • Ania D.
 • Edyta
 • Marta
 • Janetta
back to top

Fitness Klub "Multifit"

15-223 Białystok
ul. Mickiewicza 44

tel. 517 850 906

tel. 85 741 50 70

email: info@multifit.com.pl

Aktualne godziny otwarcia:

pon.-pt.: 6:30-22:00

sobota: 08:00-20:00

niedziela: 09:00-18:00