Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
JOGA
Nowość
09:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Ż.
PILATES
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula N.
Gimnastyka Wyszczuplająca
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Ż.
SUPER SYLWETKA
Nowość
10:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
10:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola S.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Nowość
11:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
SUPER SYLWETKA
Sala 1
17:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
JOGA
Nowość
17:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula S.
JOGA
Nowość
17:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula S.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
TURBO SPALANIE
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola S.
PILATES
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
TURBO SPALANIE
Nowość
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola S.
SUPER SYLWETKA
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Czech
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola S.
SUPER SYLWETKA
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
19:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Czech
JOGA
Nowość
20:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Justyna
YOGA TERAPEUTYCZNA
Sala 1
20:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.
JOGA
Sala 1
20:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.
YOGA TERAPEUTYCZNA
Sala 1
20:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.

Poniedziałek

  • SUPER SYLWETKA
    17:00
  • ZDROWY KRĘGOSŁUP
    18:00
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    19:00
  • JOGA
    20:00

Wtorek

  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    09:15
  • JOGA
    17:00
  • TURBO SPALANIE
    18:00
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    19:00
  • YOGA TERAPEUTYCZNA
    20:00

Środa

  • PILATES
    09:15
  • PILATES
    18:00
  • SUPER SYLWETKA
    19:00
  • JOGA
    20:00

Czwartek

  • Gimnastyka Wyszczuplająca
    09:15
  • JOGA
    17:00
  • TURBO SPALANIE
    18:00
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    19:15

Piątek

  • SUPER SYLWETKA
    18:00
  • ZDROWY KRĘGOSŁUP
    19:00
  • YOGA TERAPEUTYCZNA
    20:00

Sobota

  • JOGA
    09:00
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    10:15

Niedziela

  • SUPER SYLWETKA
    10:00
  • ZDROWY KRĘGOSŁUP
    11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
09:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.
Nowość
17:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula S.
Nowość
17:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula S.
Nowość
20:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Justyna
Sala 1
20:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.

Poniedziałek

  • Justyna
    20:00

Wtorek

  • Ula S.
    17:00

Środa

  • Agnieszka T.
    20:00

Czwartek

  • Ula S.
    17:00

Sobota

  • Agnieszka T.
    09:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
11:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.

Poniedziałek

  • Iwona G.
    18:00

Piątek

  • Iwona G.
    19:00

Niedziela

  • Iwona G.
    11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
10:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
17:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.

Poniedziałek

  • Iwona G.
    17:00

Środa

  • Iwona G.
    19:00

Piątek

  • Iwona G.
    18:00

Niedziela

  • Iwona G.
    10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Ż.
Sala 1
10:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola S.
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Czech
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola S.
Sala 1
19:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Czech

Poniedziałek

  • Ania Czech
    19:00

Wtorek

  • Edyta Ż.
    09:15
  • Ola S.
    19:00

Czwartek

  • Ania Czech
    19:15

Sobota

  • Ola S.
    10:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
20:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.
Sala 1
20:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.

Wtorek

  • Agnieszka T.
    20:00

Piątek

  • Agnieszka T.
    20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola S.
Nowość
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola S.

Wtorek

  • Ola S.
    18:00

Czwartek

  • Ola S.
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Ż.

Czwartek

  • Edyta Ż.
    09:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula N.
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.

Środa

  • Ula N.
    09:15
  • Iwona G.
    18:00